Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

4 days ago
rdadmin

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por edhe ato turke. Ajo bashkë…

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik. Gruaja e Princit Harry shkroi…

4 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij. Ata ishin shtruar në spital…

4 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në Republikën e Çekisë, nuk është…

4 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar pasi prej 10 ditësh është…

4 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë në moshën 68-vjeçare mjeku Ibrahim…

4 days ago

U gjobit në ditëlindjen e Kallakut, habit Monika Kryemadhi: Ja cberi Besi per te ftuarit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur në një interviste televizive në lidhje me pjesëmarrjen e saj në ditëlindjen e…

4 days ago

Monika Kryemadhi: Kam kaluar Covidin, Metën e putha në buzë dhe nuk e zuri

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila shpeshherë ka deklaruar në media se nuk beson te Covid-19, tregoi mbrëmjen e…

4 days ago

Horoskopi ditor, 25 nëntor 2020

Parashikimi i yjeve. Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 25 nëntor 2020 që Roba Da Albanesi sjell për ju.…

4 days ago

Vajza qëndron 7 orë mbi makinë për të përshëndetur nënën në spital

ITALI Kjo foto është shkrepur në Como të Italisë, ku  ka protagoniste  një vajzë e cila qëndroi me orë të…

4 days ago