Dizajnerja e modës 70-vjeçare, Vera Wang ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ku pamjet e saj duket sikur të ishte shumë herë më e re sesa është në të vërtetë.
Në fotot, të cilat janë xhiruar në shtëpinë e saj në Miami, ku Vera aktualisht është e karantinuar, ajo shihet ku ka pozuar pozuar vetëm me reçipeta sportive ngjyrë portokalli dhe pantollona xhinse të shkurtëra.

Ajo është 70-vjeçarja më e famshme në botë, e jo për shkak të profesionit të saj si stiliste, por për pamjen e saj rinore.
Vetëm se këtë radhë Vera Ëang ka ndezur rrjetin, ndërsa ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku duket si një vajzë 20-vjeçare, pa pasur asnjë rudhë.

Ndërsa ndjekësit kanë hedhur teori të shumta mbi ‘rininë’ e saj, ku disa prej tyre shkruajnë se ajo pi gjak njëbrirëshi,për të qenë gjithë kohën e re.
Sekretin e saj natyrisht që askush nuk e di, por është e habitshme që një 70-vjeçare të ketë jetë aq në formë dhe mos ketë asnjë rudhë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here