Tashmë e konfirmuar nga Top Channel, Renato Mekolli nuk do të jetë më kuzhinieri i Hell’s Kitchen Albania 2.

Por si do të vijojë ky emision pas largimit të Mekollit? Sipas Top Channel, këtë javë do të jetë një shef i ri që do ta zëvendësoje atë.

Ai është Alsi Sinanaj, i cili ka pranuar ftesën e Top Channel dhe ka ardhur enkas nga Athina, ku jeton e punon prej vitesh, për t’u bërë kështu shefi i ri në kuzhinën e djallit./L.F-dritare.net

Aresyet se pse po largohet nga programi pritet te behen te ditura ne nje deklarate nga Renato Mekolli qe do jape diten e neserme.

Loading...

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here