Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në stadiumin e Durrësit ku janë strehuar në tenda qindra persona.

Një 25-vjeçare nga Tirana kishte përgagitur ushqim për 100 persona të prekur nga tërmeti në Durrës.

Ajo kishte shkuar në stadiumin ku po qëndrojnë qindra persona në tenda.

Ulni barkun gjatë natës me një metodë të thjeshtë!

Kjo është ajo që do të vrasë prostatitis tuaj!

Frymë e keqe? Është parazitë! Largohuni prej tyre brenda 8 ditëve

Gjeniu tiranas shokon doktoret: zbulimi I tij riparon kyçet
Por, në bazë të videos që është postuar në rrjetin social Instagram, shihet se kësaj vajze ia kanë përbuzur ushqimin, shkruan lajmi.net.

Sikur të mos mjaftonte refuzimi i ushqimit dhe tallja me të, disa persona që po qëndrojnë në këtë stadium ia kanë hedhur në tokë ushqimin.

Duke e parë këtë situatë, tiranasja me lot në sy është shprehur e zhgënjyer se si mund të ketë njerëz të tillë në këto situata ku nuk pranojnë ushqim dhe e hedhin në tokë, por kërkojnë “çipsa” e gjëta të tjera.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme.

View this post on Instagram

Kristi Janku nje vajze qe dashuron dhe ka pasionin gatimin (blogun e saj e keni hasur besoj @kikiliciouss ) ka gatuar gjithe paraditen per te prekurit nga termeti. Pasi ka bere gati ushqimet e ngrohta, ka shkuar t'i shperndaj ato ne kamp ku jane mbledhur njerezit. Gjejeni pak se cfare ka ndodhur. Ca maskarenj (nuk di si ti quaj ndryshe!!!) fodulle dhe vemje qe perfitojne nga keto situata jane afruar duke e pyetur ca ka aty. Kristi i eshte pergjigjur pilaf i ngrohte, nje vemje e ka marre dhe i thote: nuk ke patatina ti? Nuk ke naj molto? Me pas ka hapur vasketen dhe e ka FLAKUR me perbuzje. Me kete pilaf mund te ishte ushqyer nje femije, nje i semure, nje plak qe kane ore te tera pa ngrene…vemja e hodhi ne toke pa te keq!!! Kristi e perlotur ka ndare disa story per sensiblizim, duke i bere thirrje njerezve te mos shperdorojne ushqimin e pergatitur me aq shume dashuri per ATA QE KANE NEVOJE. Ushqim te flakur kishte gjithandej❗❗❗❗ I kam lotet ne gryke nga fytyra e prekur dhe e zhgenjyer e Kristit dhe nga dhimbja se nje femije apo dikush tjeter kane kaq shume nevoje ne keto momente per ate pilaf te ngrohte!!! Nuk dua ta zgjas se nuk eshte koha per mallkime, por nqs te paret thoshin: mos flak buken se te ze syte, une po them mos flak buken e atij qe ka nevoje se te zene haqet me te medha te kesaj bote! Turp!!!! Vemje!!!

A post shared by Fatma Haxhialiu (@sipas_fatmes) on

 

Loading...

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here