Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë në një lidhje prej disa muajsh, por çifti deri më sot kishte preferuar ta mbante sekret.

Kanë qenë mediat ato që zbuluan lidhjen e tyre dhe madje publikuan foto ku çifti shfaqeshin bashkë.

Së fundmi Oriola dhe Erosi treguan se po i kalojnë këto ditë bashkë pasi postuan foto nga i njëjti vend.

Ndërsa sot Eros e ka konfirmuar lidhjen e tyre padashje duke postuar një foto ku në sfond shfaqet Oriola. Ndjekësit e kanë vënë re menjëherë modelen dhe kanë nisur të ngacmojnë futbollistin për këtë fakt.

CopyAMP code

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here