Ryan Seacrest dhe Shayna Taylor i kanë dhë.në fu.nd për herë të tretë li.dhjes së tyre 6 vjeçare, pas nda.rjeve e pajtimeve të njëpasnjëshme.
Lajmin e ka konfirmuar për “E!News” një burim i afërt i prezantuesit të njohur amerikan.

“Ryan dhe Shayna vendosën t’i jep.nin fu.nd romancës së tyre para pak kohësh.
Ata janë ende miq dhe mbështetësit më të mëdhenj të njëri-tjetrit,” citon burimi.

Gazetari 45 vjeçar nuk ka pritur shumë gjatë.
Pas ndarjes me modelen 28 vjeçare, ai është fotografuar duke pushuar me një vajzë mist.erioze në Meksikë.

Sipas burimeve për “E!News”, Ryan udhëtoi fundjavën e kaluar për në Cabo San Lucas me avion privat me disa miq, ku pjesën më të madhe të kohës e kal.oi me një bjo.nde.
“Ryan dukej i relaksuar dhe ishte shumë i vëmendshëm ndaj saj teksa bisedonin,” tha burimi, duke shtuar se ata u larguan bashkë në fund të pushimeve të cilat kishin “nota romantike”.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here