10 ore vu.ajtje dhe an.kth psikologjik: Del videoja e njeriut qe filmoi veten nen rrenoja. ( kujdes pamje te renda)

0
182

This post has already been read 30 times!

Khalid Khan ishte bllokuar nën një ndërtesë të shembur në qytetin perëndimor indian të Mumbai për gati 10 orë para se punëtorët të ishin në gjendje ta shpëtonin atë.

Ai regjistroi pjesë të kësaj video për gruan e tij, në rast se nuk do ja dilte mbane te mbijetonte.

Më shumë se 40 njerëz u vranë kur ndërtesa u shemb në 21 Shtator, ndërsa të paktën 20 të tjerë u shpëtuan.

Shembjet e ndërtesave nuk janë të rralla në Indi, veçanërisht gjatë musonit.

Video nga Pooja Chhabria dhe Shahid Sheikh i BBC Marathi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here