Categories: Uncategorized

16-vjeçari në Korçë niset drejt Tiranës

KORCE

Mbrëmjen e djeshme në 04.10.2020 në aksin Korçe-Maliq ka ndodhur një ak.sident.

Një mjet tip Benz drejtuar nga 66 vjeçari me iniciale E.S ka përplasur një këmbësor, Romeo Jasharllari nga fshati Symizë.

16-vjecari fillimisht u dërgua në spitalin e Korçës por së fundmi mësohet se është dërguar në spitalin e Tiranës për një mjekim të specializuar, pasi gjendja e tij është përkeqësuar.

Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendngjarja por kanë qenë dy shokët e të riut që kanë raportuar targën dhe më pasi ai është kapur nga policia.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

13 hours ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

13 hours ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

13 hours ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

13 hours ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

13 hours ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

1 day ago