17-vjeçari vë dorë mbi të moshuarin e pastrehë

0
102

This post has already been read 19 times!

Humaniteti ne vendin tone ka nisur ta humbe kuptimin e tij dita dites.

Ky konstatim pasqyrohet ne nje video te fundit te mberritur. Nje i ri rreth moshes 17 vjecare ka pare ne rruge nje te moshuar te pastrehe dhe i ka kerkuar shokut te tij ta filmoje momentin kur i bie me shpulle ne koke.

Te dy qeshin pas aktit te shemtuar. Videoja eshte bere virale ne rrjetet sociale.

NESE MORALIN NUK MUND TUA MESOJNE PRINDERIT E TYRE, ME SIGURI DO JA JAPE SHOQERIA!

https://www.facebook.com/watch/?v=992881317893500&extid=YOPQfq9ViJIrApGy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here