Njē ngjarje e rēndē ndodhi natën e kaluar nē Velipojë, ku 4 persona humbën jetën dhe 2 të tjerë u plagosën. Por, personat që ishin më pa faj në gjithë ngjarjen, ishin një 17 dhe 20-vjeçar.

Myzerim Zeneli vetëm 20 vjeç, fatkeqësisht humbi jetën nga zënka e dy familjeve. Zeneli, sapo kishte nisur punën si kamarier në hotelin ‘Gocaj’ në Velipojë. Dita e djeshme, ishte për të dita e parë e punës dhe e fundit e jetës.

Elmilind Dyli vetëm 17-vjeç, mori po ashtu pla gë në trup pas debatit për shezlonet. I riu i cili është djali i vajzës së Kujtim Ferracakut ndodhet në spitalin e Traumës, nën kujdesin e mjekëve. Ai ka marrë një pl umb në gju e bëhet me dije se mjekët po mendojnë t’i presin këmbët.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here