Disa çaste më parë është regjistruar një aksident tragjik në aksin Milot-Rrëshen. Burime bëjnë me dije se kanë ndërruar jetë 4 persona të së njëjtës familje. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Rubikut, ndërsa shkaqët e tij janë ende të paqarta.

Sipas disa burimeve në aksident janë përfshirë dy mjete me targa kosovare, prej të cilëve një kamion dhe automjet i tipit “Citroën”.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here