Posted in Uncategorized

LAJM I FUNDIT/ Humbje e madhe tek LSI, zyrtari i larte ndron jete

Është ndarë nga jeta ditën e sotme ish-politikani dhe biznesmeni, Ilir Dashi. Njoftimi është dhënë në rrjetet sociale nga te aferm te te ndjerit. Ilir…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

I maskuar si maf ioz/ Del fotoja e biznesmenit italian që inskenoi vd ekjen në Pukë 8 muaj më parë

Ditën e djeshme mediat italiane zbuluan se biznesmeni Davide Pecorelli është gjallë. Prej 8 muajsh ai rezultonte i zhd ukur, ku ka inskenuar edhe dje…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Zhdukja e biznesmenit Italian ne Shqiperiu/ Iu gjetën eshtra në makinë, gjendet gjallë pas 8 muajsh biznesmeni

Për më shumë se 8 muaj pa asnjë gjurmë prej tij Davide Pecorelli, biznesmeni italian i cili rezultonte i zhdukur është gjetur gjallë. Makina e…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Video epike! Gruaja kap “mat” burrin me të dashurën në kinema, ja reagimi i tij…

Videoja e një gruaje e cila rreh burrin pasi e kapi “mat” me të dashurën në kinema, është bërë virale në TikTok. Ngjarja ka ndodhur…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ngjarje e rëndë/ Tentoi të abuzonte me vajzën e mitur. “Hajde me xhaxhin të të çoj diku”- Paditet 60-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, në zonën Astirit në Tiranë. Një vajzë e mitur ka rrëfyer në familje se një burrë…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Si mund t’i shpëtoni radarit të policisë? Ja shpikje alla shqiptarçe

Edhe këtë nuk e kishim degjuar! Shqiptarët kanë hapur Grup viber me mbi 5000 anëtarë dhe kode të veçanta për t’i shpëtuar radarit të policisë….

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

E frikshme/ “Çfarë lloj krijese është kjo?”, kjo Video po çmend rrjetin

Përdoruesit e mediave sociale kanë mbetur të habitur pasi një grua ka postuar një video në llogarinë e saj në Facebook, në të cilën shihet…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Video/ Shikoni cfarë thoshte berisha për Kosoven para 20 viteve

Teksa vazhdojnë akuzat dhe kundër akuzat midis tij dhe Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një video të rreth…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

I forti kercenon me vdekje policin: “Burra më të mirë i kam fut në dhe”

Jo pak herë Policia e Shtetit ka treguar momente dobësie dhe dështimi kundrejt të “fortëve”, ndërkohë që me njerëzit e thjeshtë tregohen të pamëshirshëm. I…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Aksident i rëndë, disa persona kanë pësuar lëndime të rënda…

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në rrugën Prizren- Reqan. Sipas informacioneve, disa persona kanë pësuar lëndime të rënda. Të aksidentuarit…

Continue Reading...