Lajmi fundit/ Vdes 27-vjeçari në spital, zbulohet arsyeja e rëndë


Një 27-vjeçar ka humbur jetën në spital pasi dyshohet se duke punuar në një lokal ka rënë kontakt me rrymën elektrike.

NJOFTIMI:

Më datë 11.09.2021, rreth orës 12:45, në Rrugën e Elbasanit, dyshohet se duke punuar në një lokal ka rënë kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën në spital shtetasi G. B., 27 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *