PLAS BOMBA/ U paralajmërua, SHÇBA hidhet në aksion, arrestohen policët, zbërthehen akuzat e rënda ndaj tyre… – Shkodra News


SHÇBA është hedhur në një tjetër aksion. Bëhet me dije se është arrestuar një polic i qarkullimit rrugor.

Zyber Halili është polici i cili dyshohet se ka kryer korrupsion pasiv.

Në hetim po për këtë vepër janë dhe disa policisë dhe persona të tjerë.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *