Bie ashensori me 5 vete brenda ne Astir, nje grua shtatezane ndodhet aty

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e regjistruar pak më parë në Astir, ku një ashensor në të cilin ndodheshin 5 persona pësoi difekt dhe ra. Burime të sigurta për JOQ bëjnë me dije se mes të plagosurve është një grua shtatzënë dhe një fëmijë. Ndërkohë, tashmë thuhet se një person ka mbetur brenda. Ndër të tjera, banorët e pallatit shfaqen të alarmuar.

Mesazhi i dërguar pranë redaksisë së JOQ Albania:

Përshëndetje JOQ Albania. Këtu ka ardhur gjithë policia po rinë kot, sytë e tyre. Asgjë s’po bëjnë. Rinë aty. Shiko si rinë si laro kot.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *