E FUNDIT/ E mbani mend Tiren e Sanatoriumit? Zbulohet çfarë i ka ndodhur tani


Prokuroria e Tiranes dergon per gjykim Tire Alldervishin, ishsanitaren e spitalit Shefqet Ndroqi. Lajmi u be i ditur per BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Per gjykim cohen edhe infermieret e te tjera te ketij spitali, per akuzat e shperdorimit te detyres dhe mashtrimit

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *