LAJM I FUNDIT/ Bie zjarr në një banesë, policia jep detajet e para –


Tiranë/Informacion paraprak/ Më datë 12.09.2021, rreth orës 14:55, në Shkozë, ka rënë zjarr në një banesë, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *