LAJM I FUNDIT/ Tmerr në Tiranë, shkëputet ashensori me dy gra brenda –


Një ngjarje e rende u regjistruar pak pas mesnate ne Astir, ku si pasoje e shkeputjes se ashensorit dy persona u plagosen. Ngjarja ndodhi rreth orës 00:05.

Burime zyrtare nga policia bene me dije se dyshohet se në një pallat është shkëputur ashensori. Si pasojë është dëmtuar shtetasja M. Q, e cila pas marrjes së mjekimit, u largua për në banesë, dhe një shtetase tjetër, ende e paidentifikuar e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *