Rënia e ashensorit në “Astir”/ Dy gra të plagosura, njëra në gjendje të rëndë

Tiranë/Informacion paraprak/ Më datë 12.09.2021, rreth orës 00:05, në Astir, dyshohet se në një pallat është shkëputur ashensori. Si pasojë është dëmtuar shtetasja M. Q, e cila pas marrjes së mjekimit, u largua për në banesë, dhe një shtetase tjetër, ende e paidentifikuar e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *