“E vrau, e vrau, Dy Kufoma po …’ Erion Braçe i skandalizuar si asnjëherë më parë, shpërthen keq pas asaj që shikon –


Ishzv.kryeministri Erion Braçe ka shpërthyer për vëmendjen që mediat u kanë kushtuar Lulzim Bashës dhe Sali Berishës duke u shprehur se “dy kufoma që luajnë luftash” po mbajnë peng opinionin publik dhe median, ndërkohë që çmimi i grurit është rritur me 30% dhe askush nuk po i kushton vëmendje këtij problemi. Këtë postim e ka shoqëruar me videon ku Basha, gjatë një interviste ka premtuar se nuk do ta “vrasë” kurrë babanë e tij politik.

“E vrau, nuk e vrau, e kalli, nuk e kalli, eshte nul, nuk eshte nul,

e hoqi, nuk e hoqi,

tani qe e hoqi cfare do bej ai, rruget, alternativat, po nuk e pati hequr cfare do bej ai qe nuk e hoqi etj etj etj!

Dy kufoma qe mbajne peng gjithe debatin publik ne kete vend!

Nderkohe iku, u harrua KARTELI I IMPORTUESVE TE GRURIT, PRODHIMIT TE MIELLIT, SHITJES, PRODHUESVE TE BUKES;

Sot KARTELI ka njoftuar cdo prodhues brumërash se do rrisë çmimet me 30%!” ka shkruar Braçe.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *