Humbje shumë e madhe! Presidenti Ilir Meta merr lajmin tragjik –


Presidenti Ilir Meta ka reaguar për ndarjen nga jeta të fizioterapistit të Kombëtares Ylli Mihali.

Postimi i Metës

Trishtim për ndarjen e parakohshme nga jeta të fizioterapistit Ylli Mihali, kontributor i palodhur për gati tre dekada, për sukseset e Ekipit tonë Kombëtar.

Ngushëllime familjes, miqve dhe kuqezinjve, të cilëve u shërbeu me dashuri dhe përkushtim!

 

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *