Mozik ben aksident, motorri rrokulliset ndersa me shpejtesi

Mozzik po qëndron në Brezovicë me miqtë e tij për disa ditë pushimi. E si gjithnjë, kur disa djem bëhen bashkë aventurat e rrezikshme janë të dorës.

Reperi dhe miku i tij publikuan një video në një motor teksa po endeshin në natyrën e bukur të Brezovicës. Mirëpo gjatë rrugës ka ndodhur një incident. Motori të cilin po ngiste reperi dhe miku i tij është rrokullisur.

Të dy nuk kanë marrë asnjë lëndim.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *