Ngjarje e rëndë në Tiranë, ka të plagosur

Tiranë/Informacion paraprak/ Më datë 13.09.2021, rreth orës 15:50, te ishNisheraku, dyshohet se në një lokal, gjatë një konflikti të çastit, dy shtetas të mitur 16vjeçar me iniciale E. Zh dhe A. A., kanë goditur me mjet prerëse (thikë), bashkëmoshatarin e tyre, shtetasin G. R., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po punojnë për shoqërimin e autorëve të dyshuar, ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *