Ngjarje e rëndë, rrëzohet në det një avion, dyshohet për viktima –

Një avion është rrëzuar pasditen e sotme në zonën e Potokakit në Greqi.

Mediat greke bëjnë me dije se fluturimi ishte privat dhe avioni vinte nga Izraeli, por u rrëzua teksa po përgatitëj për ulje në aeroportin e Samos.

Dyshohet se në bordin e avionit ishin 4 persona, ndërkohë që kanë filluar kërkimet për gjetjen e tyre.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *