Çfarë ndryshimi drastik! Sot në Përputhen 3, dikur në talent show si këngëtare

Një pjesë e madhe e konkurrentëve të ‘’Për’puthen 2’’ ishin të panjohur para se të futeshin në program për t’ju futur muzikës pasi u bënë të famshëm.

Ndryshe nga ta, konkurrentja e re e sezonit të tretë kishte provuar këngën që para se të bëhej pjesë e programit.

Bëhet fjalë për Alvisën, e cila me dukjen e saj sèksi ‘’çmèndi’’ meshkujt në program por edhe ata shikues nga ekrani.
Konkurrenten e paskemi parë edhe më herët në ekran si pjesë e talent show ‘’X Factor’’.

Ne rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në spektakël dhe duket tërësisht ndryshe nga sot. /korrieri

 

 

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *