Edhe kjo për famë është futur? Vajza që u hoqi trurin djemve në ”Për’puthen” ka dalë edhe diku tjetër më parë…

Shpesh ka ndodhur qe konkurrentet e “Per’puthen” t’i kemi parë diku tjetër me parë.

Kështu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bionde e cila u pëlqye shumë nga meshkujt sapo u fut në program.

Në rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në X Factor dhe me zërin melodioz ka lënë jurinë pa fjalë. /korrekte

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *