(Foto) Nisin paradat e modës/ Ja si u veshën politikanet shqiptare, me zor se njihet Monika Kryemadhi e Gridama Duma ka…

Një vëmendje të madhe ditën e parë të Kuvendit ka marrë edhe “look-u” i deputetëve. Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ra në sy pasi kishte ndërruar pamje, duke i prerë flokët shkurt.

Vëmendje tërhoqën Erisa Xhixho, Lindita Nikolla e cila tashmë mban një post të ri dhe ish-ministrja Etilda Gjonaj, e cila vazhdon t’i qendrojë stoike stilit të saj të dikurshëm.

Grida Duma kishte veshur një fustan të kuq, e shoqëruar nga Jorida Tabaku dhe Albana Vokshi. /korrekte

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *