Lajmi fundit/ Sali Berisha merr vendimin e papritur, zbulon ç’do ndodhë sot PASDITE –

Ish kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka befasuar me videon e publikuar në rjetin social Facebook ku shfaqet vite më parë teksa mijëra qytetarë e rrethonin dhe brohirisnin emrin e tij.

“Fjalën e kanë demokratët dhe demokratët! Rroftë Partia Demokratike”, shkruan Berisha.

Ky i fundit pritet të zbresë qytet më qytet për t’u takuar me bazën, ndërsa herë pas here lëshon mesazhe për ta.

Sot Berisha, do të jetë në një takim me demokratët e Tiranës, për të vijuar ditët në vijim edhe në rrethet e tjera.

 

 

 

 

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *