Ministra të ‘qeverisë Rama 3’ në hetim nga SPAK? Vjen përgjigja urgjente ndaj letrës së Ilir Metës –

Një ditë pasi Presidenti Ilir Meta i dërgoi një shkresë Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit për verifikimin e ministravetë qeverisë së re, ka ardhur dhe përgjigja e SPAK.

Kjo e fundit i ka kthyer përgjigje Kreut të Shtetit ku thotë se asnjë nga kandidatët për ministra nuk është nën hetim nga ana e tyre.

Vijon…

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *