Ngjarje e rëndë në Tiranë, ka të pl/agosur

Tiranë/Informacion paraprak/ Më datë 13.09.2021, rreth orës 15:50, te ish-Nisheraku, dy shohet se në një lokal, gjatë një ko nflikti të çastit, dy shtetas të mi tur 16-vjeçar me iniciale E. Zh dhe A. A., kanë go ditur me mjet prerëse (thi kë), bashkëmoshatarin e tyre, shtetasin G. R., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po punojnë për shoqërimin e autorëve të dy shuar, ndërkohë grupi he timor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /korrieri

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *