Tronditet Durrësi/ Gjendet e vdekur një vajzë brenda makinës, Policia jep detaje shokuese –

Policia e Durrësit ka bërë me dije se ka gjetur të vdekur brenda një makinë jofunksionale një 40vjeçare endacake.

Njoftimi:

Më datë 13.09.2021, në lagjen nr.4, Durrës, në një mjet të parkuar prej kohësh (në gjendje jofunksionale), është gjetur pa shenja jete një shtetase ende e paidentifikuar rreth 40 vjeçe, (endacake).

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe identifikimin e viktimës.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *