Aksident i rëndë në Lushnje/ E moshuara po kalonte rrugën, përplaset për vdekje…

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Lushnje. Mësohet se një një automjet tip furgon ka përplasur për vdekje një këmbësore në aksin Lushnje-Berat. Nga informacionet e deritanishme bëhet me dije se e moshuara ka qenë duke kaluar rrugë kur është përplasur për vdekje. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe as shoferit të furgonit. Pritet që në vijim të kemi më tepër detaje nga ana e policisë.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *