Andi Bushati: Analistët që mbrojnë Bashën, paguhen nga Rama

Analisti Andi Bushati thotë se gazetarët që mbrojnë Lulzim Bashën, paguhen nga Edi Rama.

Sipas tij, askush nuk do e kishte imagjinuar se do vinte kjo ditë.

“Do kthehet në urim: “paç fatin e Bashës”.

Askush nuk do e kishte imagjinuar që do e mbronin me kaq pathos analistët pro-Rama.

Këtij i vënë gjoksin dhe pa komplekse, se lekët i marrin tjetërkund,” shkruan Bushati.

.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *