Cilat kanë rritje dhe cilat monedha kanë ulje? Njihuni me Këmbimin Valutor

Njihuni me Këmbimin Valutor për ditën e sotme, e mërkurë 15 Shtator 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Frangës Zvicerane, ndërkohë nga ana tjetër Paundi Britanik ka shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 102.4 Shitet 103.1

Euro: Blihet 121.4 Shitet 122

Paundi Britanik : Blihet 141.8 Shitet 142.9

Franga Zviceriane: Blihet 111 Shitet 111.9

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *