Konkurrentët do përjashtohen, zbulohen detaje të reja nga “Përputhen”

Olsa Muhameti ka zbuluar të tjera detaje lidhur me vazhdimësinë e “Përputhen” .

Autorja ka zbuluar në një bisedë virtuale me ndjekësit se do të ketë përjashtime nga emisioni, në një proces që do të nisë të premten dhe do të zgjasë një javë.

Deri më tani janë prezantuar 5 vajzat dhe djemtë, por në ditët në vijim do të prezantohen të tjerë konkurrentë.

Nuk dihet nëse përjashtime do të ketë vetëm nga djemtë, apo do të jenë edhe vajza që do largohen.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *