Nën drejtimin e Arbana Osmanit/ Ja cilët janë dy të njohurit shqiptar që do të marrin pjesë në Big Brother

“Big Brother VIP” nis transmetimin me 1 tetor. VIP-at që do jenë pjesëmarrës në këtë reality show do të jetojnë në kushte të pazakonta, larg luksit dhe komoditeteve të jetës së përditshme.

Së fundmi, kudo po përflitet se mes personazheve të përzgjedhur mund të jenë këngëtarja Beatrix Ramosaj, Kastro Zizo dhe Robert Berisha.

Kujtojmë gjithashtu se ditën e djeshme “Panorama Plus” shkruante se përveç këngëtares Sheila Haxhiraj, pjesëmarrës do të ishte aktori i humorit, Romeo Veshaj. Megjithatë, asgjë nuk është konfirmuar nga stafi i “Big Brother”, që i kanë mbajtur emrat diskretë, e sipas formulës, do t’i zbulojnë në një moment të përshtatshëm. /korrieri

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *