SAPO NDODHI/ Tërmet në Shkodër, ja sa ishte magnituda –

Nuk ka qetësi për Shkodrën sot. Një tjetër tërmet është regjistruar pak minuta më parë në këtë qark.

Lëkundja ka qenë me magnitudë 4.68 e shkallës rihter me epiqendër në Bajzë.

Bëhet me dije se lëkundje të lehta janë ndjerë nga qytetarët.Sipas ESMC lëkundja ishte 30 km nga Podgorica dhe 14 km nga Kopliku me thellësi 10 km.

 

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *