U kap me armë në kufi, Gjykata merr VENDIMIN e bujshëm për këngëtaren Fjolla Morina –

Avokati i Fjolla Morinës, Fanol Krasniqi ka bërë me dije se këngëtarja është liruar nga paraburgimi!

Krasniqi ka sqaruar se Gjykata ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për ekstradimin e saj dhe të njëjtës i është ndërprerë masa e paraburgimit.

 

Share:

Author: comrdanews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *