36-vjeçari shqiptar tent on t’i jap fund jetës në shtëpinë e vjehrrit, ja çfarë ka ndodhur

0
89

This post has already been read 14 times!

Një 36-vjeçar ka tent uar të v etëv ri tet në Fier, rasti i dytë në shtëpinë e vjehrrit.

BASHKIA Patos

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos. P ol icia dekl aron se rreth orës 08:30, në banesën e vjehrrit të tij, shtetasit S. A., dyshohet se ka te ntuar të v et ëvri tet me mjet pr erës (thi kë), shtetasi T. J., 36 vjeç, banues në Tiranë.

Aktualisht 36-vjeçari ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën k ujdesin e mjekëve. Në ven dng jarje ka shkuar grupi he timor dhe po punon për zba rdhjen e plotë të ngjarjes.

A u mbyll vatra e infeksionit në Patos, zyrtarët e kadastrës së Fierit  bëjnë tamponin e dytë | Droni.al

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here