41-vjeçari bie nga kati i 5-të në Pogradec, humb jetën

0
19

This post has already been read 14 times!

POGRADEC

Një ngjarje e rën.dë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec, në lagjen 5.

Një 41-vjeçar ka rënë nga kati i 5 i pallatit ku banonte.

Si pasojë e rënie së fortë, ai ka ndërruar jete rrugës në spital.

Mësohet se 41-vjeçari Aurel Spaho është rrëzuar aksi.dentalisht nga pallati.

“Më datë 06.10.2020, rreth orës 16:00, në lagjen nr. 5, shtetasi A. S., rreth 41 vjeç, dyshohet se duke rregulluar antenën aksidentalisht është rrëzuar nga tarraca e pallatit ku banonte, i cili pas mbërritjes në Spitalin e Pogradecit ka ndërruar jetë.” – njofton policia.

Ai ka qenë duke rregulluar antenën në banesë kur ka humbur kontrollin dhe është ka rënë.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here