49-vjeçarja i merr jetën burrit të saj që ishte mjeku më i mirë i për sytë dhe me trupin e tij të pajetë e bën: Ashtu ma tha koka nuk pendohem!

0
33

This post has already been read 24 times!

Një gjy q është duke u zhvilluar në Gjermani kundër 49-vjeçares Ekaraina S. Ajo i mori jetën burrit të saj dhe më pas thuhet se me trupin e pajetë a bu zoi.

BEAU CHESS - the post-work workings-out of a chess amateur: Good News, Bad  News

Ajo ka shumë para falë burrit të ndjerë. Në foto shikohet se u ka dhënë makinave Porsche dhe se blinte edhe rroba deri në 30 mijë euro.

Burri i saj ishte një mjek shumë i njohur, me i mire per syte ne Gjermani dhe gruaja e tij nuk është pen duar as pak që i ka marrë jetën. Madje raportohet se ka thënë:

Ashtu më tha koka ta bëja dhe nuk më erdhi keq për asgjë nga ato që i bëra.”

Në Gjermani ka nisur të përshkruhet si zonja e keqe e veshur me gëzof për shkak të peliçeve të shtrenjta.

Pelz-Lady unter Mordverdacht: Spritzte Ekatarina ihren Ehemann tot? - Mord

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here