54-vjeçari i jep fund jetës në Tiranë

0
21

This post has already been read 15 times!

Një 54 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Tiranë.

Ai është gjetur i pajetë në banesën e tij në Selitë.

Njoftimi i policisë: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.10.2020, rreth orës 22:20, në vendin e quajtur Selitë e Vogël, është gjetur pa shenje jete, i vetë’varur shtetasi V.L, 54 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here