Categories: Uncategorized

A është rikthyer me Mozzik? Reagon Loredana

Prej disa ditësh në media qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana janë rikthyer me njëri-tjetrin. Dyshimet lindën pasi dy reperët ndiqen në rrjetin social “TikTok” dhe se janë takuar në një qendër tregtare në Gjermani.

Madje u shfaqen të veshur me rrobat e njëri-tjetrit, ku u duk sikur po dërgonin mesazhe të koduara e të tjera detaje të vogla si këto.

Mozzik nuk e la me kaq, pasi dyshimet i shtoi akoma më shumë dyshimet në emisionin “Shiko Kush Luan, ku pyetjes a është në një lidhje iu përgjigj: “Nuk e di as unë dhe nuk keni për ta ditur as ju”.

Gjithashtu reperi iu përgjigj me heshtje pyetjes nëse do të rikthehet me Loredanën, kur më herët ishte i bindur që s’do të kishte më kurrë rikthim.

Ndërsa së fundmi, Loredana i ka vënë vulën së fundmi me reagimin e saj në videon e çiftit në qendrën tregtare në Gjermani.

Reperja ka komentuar një zemër të kuqe në postim, duke befasuar të gjithë ndjekësit e saj dhe duke lënë të kuptohet se gjithçka tashmë është në rregull.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago