Moderatorja e Top-Channel Dojna Mema kauruar motrën e saj për datëlindje ndërsa ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit dhe disa foto të tyre kur kanë qenë të vogla.

“Gezuar diten tende diell  Faleminderit qe na kthen buzeqeshjen edhe kur te mungon vete. Faleminderit qe ke nje fjale te mire per kedo dhe zemren me te madhe se e gjithe bota. Do te jem gjithmone aty, per te te fshire lotet kur gjithçka duket gabim dhe per te qeshur si e çmendur me batutat e tua. Kudo te jesh, Dela nuk ta leshon doren @mikelamema #happybirthday ”, ka shkruar moderatorja krah fotove me motrën e saj.

 
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here