A ka mbledhur përputhen të rinj të “pa cipë”? Nga vajzat me skandale, tani dalin edhe çunat me “njolla”. Ja çfarë ndodhi

0
22


Riniani dhe Ana kanë realizuar takimin e tyre të parë së bashku, i cili ka nisur me deklarata të forta dhe kërcime tepër të nxehta.

“Kam tradhtuar, në moshën 20-vjeçare kur kam punuar si striptist. Do një kërcim? Nuk grisen këto pantallonat”, u shpreh ai.

Më pas i dhuroi disa momente kërcimi, të cilin e shijoi Ana në maksimum. Më pas, Riniani e tërhoqi pas vetes dhe i tha: “E shikon si rreh zemra?”

Në fund, hapën një shishe shampanjë, për të cilën tha: “Gëzuar për takimin tonë të parë vetëm dhe mezi prita për të qenë bashkë.”


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here