Categories: Uncategorized

A mund ta dini se cila nga këto dy gra është më e varfër?

Truri ynë ka nevojë për ushtrime të vazhdueshme për të qëndruar i mprehtë dhe i shëndetshëm, ashtu siç ka nevojë trupi jonë që të jetë gjithmonë i fortë. Le ta lodhim pak trurin sot dhe të zgjidhim një enigmë mjaft interesante, e cila do testojë dhe inteligjencën tuaj.

Dy gratë në foto janë beqare, por njëra prej tyre e cila jetonte në varfëri të plotë, grabiti bankën për të larë borxhet. Mund ta merrni me mend se cila është ajo?

Nëse nuk e gjeni dot përgjigjen e keni më poshtë:

Përgjigjia:

Gruaja me fustan të kuq ka shpenzuar më shumë lekë për rroba dhe ka blerë ushqime më shumë sesa një personi i nevojitet. /tvklan.al

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago