A po bën një lojë të dyfishtë, apo si? Ana ia plas të vërtetën e hidhur Andit

0
19

This post has already been read 14 times!

Takimi i tretë i Andit dhe Teas u shoqërua me shumë diskutime në “Përputhen” mbrëmjen e sotme.

Ishte Shqipja ajo që pati diskutim me Tean, për faktin se po bën një lojë.

Por më pas, Ana iu drejtua Andit:

“Ti, dole me Tean… bërë një kërcim super me Shqipen. Çfarë po bën në të vërtetë, mor djalë sepse nuk po e kuptojmë?”

Por, duket se vetë Andi është i pavendosur, duke lënë vajzat që të “zihen” për të.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here