Categories: Uncategorized

Adelina poston foton me fjalë zemre për bashkëshortin, në përvjetorin e tyre të martesës

Adelina dhe Bardhyli festojnë nëntë vjetorin e martesës.

Adelina Thaçi dhe bashkëshorti i saj, Bardhyl Meta, sot festojnë një datë të veçantë, shkruan lajmi.net.

Çifti, festojnë përvjetorin e nëntë të martesës, e me këtë rast, Adelina zgjodhi fjalët më të bukura për t’ia kushtuar bashkëshortit.

“Urime 9 vjetorin e marteses shpirt, festofshim perhere prane njeri tjetrit. Te dua pafund e pakushte, si nga dita e pare”, ka shkruar ajo, ndërsa publikoi një foto bashkë me Bardhylin.

Kujtojmë se Adelina Thaçi para pak muajsh e ka mundur COVID-19, ndërsa më pastaj kishte udhëtuar me familje për pushime në bregdetin shqiptar.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago