Një tjetër tragjedi e rëndë tronditi sot vendin tonë. Policia ka njoftuar pak më parë se dy makina janë përplasur në autostradën Tiranë-Durrës dhe për pasojë ka ndërruar jetë një 60-vjeçare.

Rreth orës 13:10, në autostradën Tiranë-Durrës, janë përfshirë në aksident rrugor 2 mjete me drejtues shtetasit M. K. Dhe Sh. P. Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në njërin mjet, shtetasja Sh. Ç., 60 vjeçe.

Të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here