Ah të shkretët, trupi i djalit të vdekur u gjet rastësisht, shoku i tij dergjej në rrugë për ndihmë. Ja të rinjtë që u aksidentuan, ngushellime familjes

Dalin fotot e dy djemve qe u perfshine ne aksidentin e rende nje nate me pare, në aksin Ballsh-Fier, në vendin e quajtur “Ura e Ballshit”.

Viktimë ka mbetur i mituri 16-vjeçar, dhe u plagos një 19-vjeçar qe udhetonte me te miturin.Të dy këta persona po udhëtonin me motor dhe dyshohet se janë përplasur ngA një automjet tip ‘Ford’.

Trupi i viktimës është gjetur i pajetë nga kalimtarë të rastit, ndërkohë që 19-vjeçari i plagosur është transportuar në spital me fraktura të rënda.Ndërkohë janë publikuar edhe fotot e të përfshirëve në aksident, ku në të majtë të fotos është 18 vjeçari Ledjon Alushaj i cili ka mbetur i plagosur dhe në anën e djathtë është 16 vjeçari Agim Hoxhaj i cili nuk mbijetoi dot dhe ndërroi jetë pas dëmtimit të rëndë që mori.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *